6.9

Lolita izle

Lolita

6.9

Lolita izle

Lolita

 • Yapım Yılı 1997
 • Film Süresi 137 dakika
 • Ülke Fransa, Amerika
 • Yönetmen Adrian Lyne


 • Oyuncular Jeremy Irons, Melanie Griffith, Frank Langella, Dominique Swain, Suzanne Shepherd, Keith Reddin, Erin J. Dean, Joan Glover, Pat Pierre Perkins, Ed Grady, Michael Goodwin, Angela Paton, Ben Silverstone, Emma Griffiths Malin, Ronald Pickup
Akşam zamanı biraz neşeniz ve keyfiniz yerine gelsin diye bazı tutkuların içinde uyanması için Lolita filmi inanın içlerinden en güzelidir. bir anne ve kızın çiflikteki hikayesini konu alan film evlerine bir bahçıvanı almalarıyla tamamen erotik bir durumlar karşı karşıya kalacaklardır. Öncelikle annesi ile ilişkiye giren adam daha sonra kızı ile münasebeti olacaktır...FullHDFilmizleseneBOX keyifli seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

 1. Beril dedi ki:

  Midem kalkt

 2. Şazimet dedi ki:

  Gayet güzel film ve lolita ile üvey babsının ölümünün arasında çok az bir zaman olması duygulandırdı…

 3. Mert dedi ki:

  Film beni derinden sarstı açıkçası, boşluğa düştüm bir adamın küçük bir kızi sevmek gormek icin annesiyle evlenmesi vs.. en onemlisi de onca yaşananlardan sonra leo’nun kaçması adamın onu araması o çaresizliği beni üzdü sonra leoyu oyle görünce hamile bi şekilde gidip artisti öldürmesi adamın kafayı yemesi en kötüsü de bu filmin gerçeklerden yararlanılarak yazılması bu okay gerçek yani ben ilk defa boyle kötü hissettim ikisinin de aynı yıl icinde ölmesi 1950 de adam kanserden kız da cocugu dogururken ölüyor bura beni çok sarstı off??

 4. Mert dedi ki:

  düştüm bir adamın küçük bir kızi sevmek gormek icin annesiyle evlenmesi vs.. en onemlisi de onca yaşananlardan sonra leo’nun kaçması adamın onu araması o çaresizliği beni üzdü sonra leoyu oyle görünce hamile bi şekilde gidip artisti öldürmesi adamın kafayı yemesi en kötüsü de bu filmin gerçeklerden yararlanılarak yazılması bu okay gerçek yani ben ilk defa boyle kötü hissettim ikisinin de aynı yıl icinde ölmesi 1950 de adam kanserden kız da cocugu dogururken ölüyor bura beni çok sarstı off??