5.3

Hollywood’lu Türk izle

The Hollywood Turk

3132 kez izlendi

5.3

Hollywood’lu Türk izle

The Hollywood Turk

  • Yapım Yılı 2019
  • Film Süresi 93 dakika
  • Ülke Almanya
  • Yönetmen Murat Ünal


  • Oyuncular Murat Ünal, Jennifer Bischof, Ilkan Aydin
Berlin’de yaşayan Alper, oyuncu olmaya çalışan bir gençtir. Büyük rollerde oynamanın hayalini kuran Alper’e ufak tefek roller dışında teklif gelmez. Bu sırada Alper, Sophie adında genç bir kadınla tanışır. Alper’le pek ilgilenmeyen Sophie’nın güzel sanatlara başvurmak için çekeceği video için İtalyan birine ihtiyacı vardır. Bunu öğrenen Alper durumundan faydalanmaya karar verir. Bir İtalyan gibi davranmaya başlayan Alper bu sayede hem demo sahibi olacak hem de Sophie’nin dikkatini çekebilecektir. Alper’den Alberto’ya dönüşen genç adam bu süreçte kendisini beklenmedik durumların içinde bulur. FullHDFilmizleseneBOX keyifli seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. zort dedi ki:

    ya bu nedir Allah aşkına ya. Yav siz nesiniz, beyinsiz misiniz, dangalak mısınız he haltsınız. Dünyaya bir bakışı olmayan bir derdi olmayan, bize bir söylemek istediği olmayan. hiç bi konuda hiç bir fikri olmayan, duruşu, bilgisi, fikri, görüşü, yorumu olmayan insanlar oturuyor ve nasıl bir fırsat buluyorlarsa artık oturup film falan çekiyorlar. Arkadaşım bunu niye çektin. Bir filmim olsun havalı olur diye mi. Tamamlama imkanım olmadı. 10 dakika bakabildim mi bilmiyorum. Hırt hışır tabansız ayak takımı birkaç çapulcu. Hayatı sadece kadın kız gören ve kadını kızı da mal gören ilkel mi ilkel, tahammülü imkansız, niteliksiz, camız pisliği gibi, sakız gibi, .avşak insanlar. Yalabık, sümük gibi şeyler. İnsan müsveddeleri. Adam sokakta önüne gelene sarkarak giden, sakız gibi de yapışan bir tip, .ikini tuta tuta sokakta sadece kadın kıza bakarak, açlıktan ölmüş bir halde dolaşıyor. Bu mudur konunuz. Mevzu ney ya hakikaten. Yazan yöneten denyolar sizin derdiniz ne ola ki. Ne demeye çalışıyorsunuz. Böyle boş böyle dangalak bir şey olabilir mi ya. Hiç bir hikayesi olmayan, hiç bir şey söylemeyen, boş, bomboş saçmalıklar. Rezaletin son perdesi ya. Bu kadar beyinsizlik tiksindirici. İnsan bu kadar basit değil ki ya. Camız pislikleri, .ötünüze birer tekme vurulup bir yerden aşağıya itilivermesi gereken tamamen lüzumsuz, dünyada boşa oksijen tüketen tiplersiniz. Ya da boks torbası falan diye gebertene kadar dövülseniz belki bir şekilde ufaktan değerlendirilmiş olabilirsiniz. Bilmiyorum. Bu ne rezilliktir arkadaş. Böyle kepaze bir şey film mi deniliyor. Konu yok, olay yok, olgu yok. dert yok, düşünce yok, akıl yok, beyin yok, sanat yok. hikaye yok, anlatı yok; yok oğlu yok. Boşluğu kusturucu bir boşlukla doldurmaya çalışacak kadar akıldan izandan yoksun bir lağım sadece.
    Kadınlar da tuhaf; iki tane lüzumsuz fare bize bir şans verin diye istemedikleri halde takılıyorlar bunlar da kurtulmak için daha beter duran 3 kişiye sarkma gösterisi yapıyor, dudaktan öpüşüyor falan teki. Yahu ayaküstü düzüşeydin daha inandırıcı olabilirdin mantığın buysa eğer. Kim böyle bir şey yapar ki. Hiç mi düşünmüyorsunuz buralardaki saçmalığı, gerçek dışılığı. Lan çocuğa bir hikaye uydur deseniz böyle saçmalamaz. Önüne gelen üç adamdan birini dudağından sevgiliymiş gibi öp, sonra da centilmen yok mu. Centilmenlik nedir pespaye rezil. Ne sanıyorsunuz gerçekten. Öteki de tabi yapışıyor. Tabi bir gerçek var belki, bu Almanya’daki Türkler gerçekten de dünyanın en rezil insanlarından. İnsanlığı falan unutmuşlar, karaktersiz, cahil, beyinsiz, saldırgan, yapış yapış .öpek gibi insanlar. İnsan denilmez bunlara. Yani utanç kaynakları. Zaten Merkel söylemişti entegre olamadı olamıyor bunlar diye. Türkiye’de ki insanlar bunların yanında pırlanta kalır o kadar reziller yani. Kaba saba, ayarsız, seviyesiz, kepazeler. Domuz eti konusunda hassaslar (bunları yazıyorken filmin sesini duyuyorum) ama her konuda reziller, Bu en büyük iki yüzlülük, sahtekar herifler. Ne lan bu küfredesim geliyor. Baldırı çıplak beyinsiz ayak takımı sizi. Öf arkadaş ya kusacağım gerçekten. Film mi bu. Anlayışa, düzeysizliğe rezilliğin dipsizliğine bak. Peh.