6.5

12 Savaşçı izle

12 Strong

6.5

12 Savaşçı izle

12 Strong

  • Yapım Yılı 2018
  • Film Süresi 2 saat 10 dakika
  • Ülke Amerika
  • Yönetmen Nicolai Fuglsig


  • Oyuncular Chris Hemsworth, Michael Shannon, Michael Peña, Navid Negahban, Trevante Rhodes, Geoff Stults, Thad Luckinbill, Austin Hébert, Austin Stowell, Ben O'Toole, Kenneth Miller, Kenny Sheard, Jack Kesy, Rob Riggle, William Fichtner
11 Eylül 2001, ABD tarihinin en kötü terör saldırısı. Hükümet, bu korkunç trajediden sorumlu olan teröristlere hemen saldırmaya karar verdi. Kaptan Mitch Nelson önemli bir görev alıyor - büyük çaplı terörle mücadele operasyonunun ilk dalgası olmak için özel kuvvetleri ve CIA ajanları ile Afganistan'a gitmek. Düşman topraklarında, birim İttifak lideri General Abdul Rashid Dostum ile güçlerini birleştiriyor. O ve halkı ABD ordusunu destekliyor ve onların rehberleri oluyor. Kahramanlar, düşmanın saklandığı kente ulaşmak için dağlardan ata biniyor. Kaptan Nelson, bu görevin hayatındaki en zor ve tehlikeli olacağını hayal bile edemezdi. Karısına ve kızına eve dönme sözü verdi, ancak bu sözü yerine getirmek son derece zor olacak. Dağlarda bir müfrezenin üstün düşman kuvvetleriyle karşılaşması. 50 bin Taliban ve El Kaide militanı, müfrezeyi ringe alıp saldırıya başladı. Kahramanlar, her biri ölmeye hazır olan rakiplerle şiddetli bir savaşa girmek zorundadır. Amerikan ordusunun ön cephesinin, hayatta kalabilecekleri ve eve dönebilecekleri umuduyla kendini savunmaktan başka seçeneği yok...FullHDFilmizleseneBOX keyifli seyirler diler.

Film Hakkındaki Düşüncelerinizi Paylaşın

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

  1. ali baba dedi ki:

    25 bin fitde uçan helikoptermi kendilerini jet zannediyorlar. yalacı abd domuzları. dağ yükseklğinde uçup bide hava atarlar canınız cehenneme. 2021 de Afganistandan 24 saat içinde niye kaçtınız?